אינטרקום אלחוטי לבית

אינטרקום טלויזיה

את האינטרקום כולנו מכירים אך לא תמיד אנו מבינים עד כמה הוא יכול להיות מועיל וגם בטיחותי. אם עוד אין לכם את האינטרקום החדשני שיכול להיות מחובר אפילו בלי כבלים ובלי התקנה מסובכת זה הזמן להכיר אותו לעומק.

האינטרקום שנותן ביטחון לבית

האינטרקום נכנס בחוזקה לתודעת הציבור בשנים האחרונות והיום הוא מהווה סטנדרט בנייה עוד מצד הקבלן. אין צורך להשאיר את דלת הבניין פתוחה ואין צורך לבחור דלת עם צוהר קטן כדי שנוכל לראות מי עומד בחוץ. למעשה, כיום ניתן לבדוק מי עומד מחוץ לבית אפילו כשמדובר על שער הכניסה החיצוני, ואפילו לפתוח את השער בלי לזוז מהיכן שאנחנו. מערכות האינטרקום כיום הרבה יותר מתקדמות מבעבר ומתחברות ישירות לטלפון הנייד, ואינטרקום הטלוויזיה הוא החדשני מכולם.

אינטרקום אלחוטי לבית: כל היתרונות

  • אינטרקום הטלוויזיה הוא הפתרון הכי טוב לכל מקום. לא רק שהוא מעלה את הנוחות, הוא גם שומר על בטיחות גבוהה כך שאין שום סיבה שתצטרכו לנחש מי נמצא מאחורי הדלת בין אם מדובר על בית, על עסק או במשרד. אינטרקום טלוויזיה מאפשר לכם לדעת בבירור מי נמצא מאחורי הדלת אפילו כשתנאי הראות לא כל כך טובים כמו למשל בשעות הלילה. בנוסף. אינטרקום טלוויזיה מצליח לשדר באיכות טובה מאוד כך שגם מבוגרים או אנשים אחרים שקשה להם לראות בבירור, לא צריכים להתאמץ.
  • אחרי שהבנו שאינטרקום טלוויזיה הוא הבחירה הכי טובה לבית, הגיע הזמן להבין מדוע אינטרקום אלחוטי משלימה אותו כבחירה הכי מוצלחת שיש. אינטרקום עם כבלים וחיווט רב אמנם נפוץ מאוד בישראל אך רבים מהבניינים החדשים כבר מראש עוברים לגרסה האלחוטית. אין מה לדאוג מתקלות או בעיות כי הן נדירות מאוד, ולמעשה האינטרקום האלחוטי הרבה יותר טוב משאר הגרסאות שמלוות בכבלים ממשיים. הסיבה לכך היא שאין צורך בהתקנה מסובכת שכוללת העברת חוטים או קידוח בקירות.

שידור למגוון רחב של מכשירים

אינטרקום אלחוטי משפר מאוד את חוויית המשתמש כיוון שהוא יכול להתחבר למספר רב של מכשירים בלי כל תלות. למעשה ניתן לחבר מספר רב של צגים, אחד שיהיה במטבח, אחד שיהיה בחדר השינה ואחד שיהיה בכניסה לבית, וכך למעשה אנו מקבלים את אותה תמונה היכן שרק נהיה, דבר שעם חוטים היה מוגבל מאוד.