האם יש דבר כזה מחסן חכם וכמה זה עולה

הבית ששינה את העולם

מחסן חכם

מחסן חכם

כשההוצאות רק גדלות מחודש לחודש, אנחנו מחפשים בנרות אחרי אפשרויות לחסוך בכל פרמטר. אחת מההוצאות הקבועות הוא החשמל שיכול להגיע לכמה מאות שקלים ואף אלף שקלים בחודש. כדי לנסות לחסוך בהוצאות נכנס לעולמנו הבית החכם. בית חכם הוא בית שאתם יכולים לשלוט במכשירי החשמל שבו דרך הנייד שלכם בקלות וביעילות וכך לכוון את המזגן שיפעל לפני שאתם מגיעים לביתכם, לכבות את האורות או את המזגן אם שכחתם ביציאה מהבית וקבלת תמונת מצב על המכשירים שפועלים בבית. בכל מקום שיש חשמל ניתן להתקין חיישנים שייכנסו למערכת כולל מחסנים לגינה.

מחסן חכם: המחסן הכי טוב עבורכם

  • גם במחסן גינה יש נקודות חשמל כדי לאפשר לכם להדליק רדיו ולשמוע מוזיקה בזמן שאתם מחפשים בו פריט מסוים, עובדים בו או מנקים אותו, שקע להטענת הטלפון הנייד, הצבת מאוורר ועוד. ישנם מזגנים שיש בהם אפילו מזגן בגלל גודלם ותדירות הכניסה אליהם. כדי לחסוך בעלויות גם במחסנים כאלה אפשר לחבר אותם למערכת של הבית החכם וכך ליהנות מחיסכון גם באזור זה.
  • מחסן חכם אפשרי בכל סוגי המחסנים, מחסנים מעץ, מחסנים ממתכת או מפלסטיק. בכל מקום שתרצו תוכלו להתקין את החיישנים ליד מוצרי החשמל המתאימים וכך לקבל חיסכון משמעותי בהוצאות החודשיות שלכם. גם אם אתם נכנסים הרבה למחסן וגם אם אתם משתמשים בו מעט, חשוב להתקין בו את החיישנים. אם אתם נכנסים אליו הרבה ככל הנראה יש בו גם מכשירים חשמליים כמו מאוורר או מזגן שפועלים הרבה ולכן שווה להפעיל אותם כשנוח, בעיקר במחסנים מסוימים שבקיץ מתחממים בצורה קיצונית והמזגן מעדן את השהייה בהם. אם אתם משתמשים מעט במחסן יש סיכוי טוב שתשכחו בו אור או מאוורר דולקים בלי לדעת שאתם מבזבזים הרבה אנרגיה וכסף.

כמה עולה להפוך את המחסן שלי למחסן חכם?

מחירו של מחסן חכם תלוי מאוד במכשירים החשמל שיש בו, התשתית הקיימת וכמובן מספר החיישנים שרוצים להתקין. העלות להפיכת המחסן שלכם למחסן חכם נאמדת בין כחמשת אלפים שקלים ועד עשרת אלפים שקלים תלוי בהתקנה עצמה. מחיר של בית חכם מגיע לעשרות אלפי שקלים אך החיסכון שלו משמעותי, כשלושים אחוזים.