כיצד לחסוך בעלויות החשמל בבית

לסיים את החודש עם חשבון חשמל סביר

הרצון ליצור אווירה טובה ונעימה בבית אינה תמיד משימה פשוטה כאשר חשבונות החשמל בחודשי הקיץ יכולים להגיע לסכומים גבוהים מאוד. המזגן הוא אמנם מוצר כה משמעותי באווירה הישראלית וקשה למצוא מקום בארץ שיכול להסתדר בלי מערכת מיזוג בחודשים יולי ואוגוסט אך עם הרצון הטוב לאווירה מקוררת וממוזגת בבית היינו שמחים לצמצם בהוצאות. אם יש לכם מזגן מיושן הגיע הזמן להתקדם למזגן VRF שיכול לספק לכם אווירה נעימה הרבה יותר, פעילות שקטה ובעיקר חיסכון משמעותי בהוצאות.

כיצד לחסוך בעלויות החשמל בבית? מזגן VRF הוא התשובה

  • למרות שכולנו אוהבים את המזגן ואת הפעולה החשובה שהוא מבצע לא כולם יודעים כיצד הוא פועל ומה גורם לו להיות יקר כל כך. המזגן בנוי ממדחס שהוא למעשה זה שדוחס את הגז ויוצר הבדלי טמפרטורות שבעזרתם ניתן להוציא אוויר קר אל תוך החדר ולהוציא מהחדר את האוויר החם, כמו שניתן להרגיש בחידת ההנעה החיצונית מחוץ לבית. אנו קובעים את הטמפרטורה הרצויה באמצעות השלט של המזגן והמזגן מקרר עד שהוא מגיע אליה. מה קורה כשהוא מגיע אליה? הוא נעצר, ואז מקרר שוב כשהיא עולה וכאן הבעיה.

 

  • מזגן VRF פועל בצורה יעילה יותר. במקום לפעול בצורה מאומצת בפעילות קבועה ואז להפסיק את הפעולה כשהוא הגיע לטמפרטורה המבוקשת. המדחס פועל בהתאם לדרישת המאיידים וכך למעשה הפעולה שלו רציפה. הוא משנה את תדר פעילות המנוע בהתאם וכך פעולה הקירור חסכונית הרבה יותר. המדחס לא מתאמץ יתר על המידה ולשם השוואה טובה יותר, דמיינו שאתם נוסעים ברכב תוך כדי האצה חזקה שמעלה את סיבובי המנוע ולאחר מכן עוזבים את דוושת הגז לעומת נסיעה שמאמצת פחות את המנוע על ידי דיווש נכון בהתאם למצב הרכב.

חיסכון של אלפי שקלים לטווח הארוך

מזגן VRF הוא מזגן נהדר שיש לו יתרונות רבים מלבד החיסכון אך הוא החיסכון המשמעותי ביותר לטווח הארוך. למרות התקנה יחסית יקרה החיסכון שלכם לטווח הארוך יפצה על כך ויחסוך לכם אלפי שקלים בטווח של שנים קדימה ותוכלו ליהנות מאיכות חיים ממוזגת מתי שרק תרצו.